Сипучі матеріали

Пісок

Кар'єрний і річковий пісок з доставкою самоскидами по Дніпру і області. Поставки здійснюються самоскидами ЗІЛ - 5 тн, КамАЗ - 10-12 тн, FAW - 15, 20, 25, 30 тн. Також ви можете купити пісок в мішках мікроавтобусом до 2 тн. Ціна залежить від обсягу та адреси доставки, тому розраховується індивідуально.

Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Відсів

Відсів з доставкою самоскидами 5 - 10 - 20 т по м. Дніпро і Дніпропетровській області. Ціна залежить від обсягу та адреси доставки, тому розраховується індивідуально. Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Щебінь

Щебінь з доставкою самоскидами 5-10-20 т по м Дніпропетровськ і області. Ціна залежить від обсягу та адреси доставки, тому розраховується індивідуально. Наші принципи роботи - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Відвальний шлак

Компанія ТОВ “Будкомфорт-Дніпро” поставляє доменний шлак та інші сипучі матеріали для будівельних робіт в Дніпрі та інших містах області самоскидами 5-10-15-20-25-30 тн. Ціна залежить від обсягу і адреси доставки, тому розраховується індивідуально.

Детальніше
Граншлак

Граншлак з доставкою самоскидами 5  -10 - 20 тонн по м. Дніпро і Дніпропетровській області. Ціна на граншлак залежить від обсягу та адреси доставки, тому розраховується індивідуально. Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Глина

Глина будівельна та звичайна, з доставкою по м. Дніпро та області самоскидами 5 - 10 - 20 тонн. Ціна залежить від обсягу і місця доставки, тому розраховується індивідуально. Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Чорнозем

Чорнозем з доставкою самоскидами 5 - 10 - 20 т по м. Дніпр і Дніпропетровській області. Ціна залежить від обсягу та адреси доставки, тому розраховується індивідуально. Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше
Бут

Бут з доставкою самоскидами 5-10-20 тонн по м.Дніпру та області. Додатково надаємо, за окрему плату, послуги з ручного перебирання буту для облицювання та ландшафтного дизайну. Ми працюємо - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Детальніше

Знайшли дешевше? Знизимо Ціну! Телефонуйте зараз! 067-133-00-22

Зв'язатися з нами

Будкомфорт Дніпро | © 2019 Всі права захищені.

Наверх