Розробка котлованів

Розробка котлованів

Розробка котлованів у м. Дніпро та Дніпропетровській області екскаваторами різних модифікацій. Виїмка і розробка грунту від компанії ТОВ "Будкомфорт-Дніпро".

Наші принципи роботи - швидко, недорого, але якісно і надійно!

Для консультацій телефонуйте за телефонами:

(050) 60-40-400

Розробка котловану під будови різних типів

Розробка котлованів екскаватором - складна інженерна задача і процес, що вимагає серйозних трудовитрат, залучення фахівців, використання спецтехніки. Компанія ТОВ Будкомфорт-Дніпро виконує роботи з розробки котлованів для будівництва в Дніпрі і по області.

Розробка і риття котловану в Дніпрі

Риття глибоких котлованів екскаватором: послідовність робіт

Які етапи включає риття і розробка котлованів? Регламент робіт досить складний і деталізований. Основні етапи:

  • На ділянку виїжджає геодезист. На місцевості виконується геодезична розбивка за допомогою нівеліра. Спеціаліст складає план ділянки по висотах. Цей документ дуже важливий для планування робіт.
  • Другий етап - поступове зняття верхнього родючого шару грунту з його зрізанням і штабелюванням. Надалі родючий грунт можна буде використовувати при благоустрої.
  • У деяких випадках необхідно перепланування площі забудови і відповідні зміни в геометрії котловану.
  • Виїмка грунту екскаваторами з подальшим вивезенням. Після цього ми формуємо укоси і опорні стіни, ущільнюємо дно, края котловану.

Паралельно з риттям котловану, роботами по його ущільненню ми виконуємо вивезення розробленого грунту, піску і глини спецтехнікою компанії.

Додаткові послуги та інші технології земляних робіт

Крім розробки котловану ми виконуємо розробку грунту і риття траншей. Всі земляні роботи виконуються спецтехнікою. На завершальному етапі проводиться ручне доопрацювання стін і дна котловану.

Розробка котлованів з вивезенням ґрунту

Розробка котловану екскаватором: ціна і замовлення послуги

Компанія ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" виконає розробку котлованів і вивезення грунту з території. Ціна робіт залежить від обсягу котловану, термінів виконання, місцезнаходження об'єкта та інших умов.

Ми співпрацюємо з будівельними компаніями та приватними особами по Дніпру та області. Хочете замовити послуги розробки котловану і отримати попередній прорахунок? Зателефонуйте нам за контактним телефоном на сайті. Менеджери компанії назвуть ціну і організують роботу на вашій ділянці. При необхідності фахівець може приїхати на об'єкт для консультації.

Будуйте надійно і якісно з ТОВ “Будкомфорт-Дніпро”.

Риття котловану під фундамент

Перед тим як почати будівництво фундаменту, необхідно підготувати ділянку - провести геодезичні роботи, вирівняти, а при необхідності підняти рівень грунту, вирити котлован.

Розробка котловану під фундамент необхідна в тому випадку, якщо фундамент буде заглиблений. Як правило, такі земляні роботи проводяться перед будівництвом багатоповерхового будинку, котеджу з цокольним поверхом або повноцінним підпіллям. Фундамент будь-якої будівлі вимагає заглиблення, але не завжди для цього створюють саме котлован: для стрічкового досить вирити траншею, для пальового - підготувати майданчик до забивання свай.

Ми виконуємо риття котловану під фундамент екскаватором чи іншою спецтехнікою, яка забезпечена навісним обладнанням. Застосування механічних засобів дозволяє підвищити якість і прискорити хід виконуваних заходів.

Також здійснюємо доставку наступних сипучих матеріалів:

Найменування 5 тонн 10 тонн 20 тонн
  пісок 1400 грн 2200 грн 3800 грн
  щебінь 3600 грн 6400 грн 10500 грн
  відсів 2200 грн 3400 грн 6500 грн
  відвальний шлак      
  фракційний шлак 2000 грн 3000 грн 5700 грн
  глина 2000 грн 2600 грн  5100 грн
  чорнозем  4500 грн 5500 грн  10000 грн
  бут  3600 грн 6800 грн  12800 грн
  вивіз сміття  1300 грн 1400 грн 2100грн

Оплатити своє замовлення ви можете:

  • готівковий розрахунок при вивантаженні;
  • оплата на карту Приват банка або Монобанка;
  • безготівковий розрахунок з ПДВ.

Дзвоніть за телефонами:

  (050) 60-40-400

  

  

Знайшли дешевше? Знизимо Ціну! Телефонуйте зараз! 067-133-00-22

Зв'язатися з нами

Будкомфорт Дніпро | © 2019 Всі права захищені.

Наверх